niedziela, 9 października 2011

last summer afternoon

Muszę podkraść zdjęcia mojej drogiej Adzie bo ja mam dużo klisz ale żadnych efektów narazie! Wybaczcie. Zaczęłam moje foto studia, jest super! Ekscytuję się jakbym pierwszy raz szła do szkoły. Kulturoznawstwo jest mi coraz bardziej odległe, zwłaszcza w związku z tą pracą licencjacką. Mamy do wyboru jedynie dwa tematy, co jest troche śmieszne. Ale to temat na inną okazję. Na dworze prawie zima, akurat wczoraj udało mi się upolować kilka nowych swetrów i akcesoriów jesienno zimowych więc myślę że to mnie zmotywuje do jakiejś większej częstotliwości pisania postów. Życzę wszystkim miłego tygodnia, ciao!

This time I need to steal some photos from my dear Ada. My cameras are full with pics but not developed yet. I've started my photographic studies, I'm excited as a little child. It's almost winter outside my window... Good that I finally managed to buy some warm cardigans. I can't wait to show them to you. Have a great week!pics by me & ada + zenit

8 komentarzy:

 1. Świetna kolorystyka zdjęć, ostatnie nas po prostu zachwyciło. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Te zdjęcia mają taaaaki klimat- cudownie! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. zakochałam się w Twoim blogu od pierwszego wejrzenia, Twoje zamiłowanie do fotografii, posiadanie 83743749 aparatów i w tym tylko jedna lustrzanka, a reszta to Diany, lubitele i inne!

  i te zdjęcia to magia, ubóstwiam!

  xx
  G

  OdpowiedzUsuń