środa, 8 czerwca 2011

you can tell everybody

Byłam w Oslo na parę dni. Za bardzo się teraz nie będę na ten temat rozpisywać, zachowam to na porządne zdjęcia, które wywołam jutro więc powinny być tu lada moment ;)

Zupełnie nie spodziewałam się takiej pogody, sprawdzałam rozne prognozy i każda mówiła 19/20 stopni. Kiedy już się tam zjawiłyśmy (bo byłam z mamą) było 30 stopni! To takie krótkie usprawiedliwienie dlaczego musiałam pobiec do h&m i kupić cokolwiek, bo moje tenisówki i długie spodnie się zdecydowanie nie nadawały.

So I was in Oslo for a couple of days. I didnt expect the weather to be so hot, so that's my excuse why I had to run to h&m and buy something wearable, cause I took with me only full length jeans and one pair of trainers... silly me. I'm gonna post the analogue pics I took there in two days. Enjoy, xxxjacket - vero moda, playsuit - h&m, sunglasses - h&m, sandals - h&m, small purse - new look

7 komentarzy:

 1. Ciekawa jestem w takim razie reszty zdjęć.
  Sukienka i okulary świetne, dzięki nim cały strój nabiera futurystycznego wyglądu. Jeszcze zdjęcia z taką architekturą w tle. Poezja :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Sukienka świetna, czekam na resztę zdjęć :)

  OdpowiedzUsuń
 3. zazdroszcze takiej wycieczki :)

  dodaje do obserwowanych!
  zapraszam do siebie na http://fashionmugging.blogspot.com !

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetny sukienko-kombinezon :)

  OdpowiedzUsuń
 5. świetne okulary. Oslo to miejsce, które chciałabym kiedyś odwiedzić!

  OdpowiedzUsuń