piątek, 20 lipca 2012

przedawniona

jak co roku od ponad ośmiu lat był slot. jednak w tym roku nie mam zdjęć. znaczy się mam ale nie mam ani jednego "ładnego" zdjęcia. więc w sumie nie wiem co tu zrobić. mogę jedynie się wytłumaczyć. nie mam potrzeby robić już zdjęć na slocie, gdyż co roku były takie same - ktoś puszcza wielkie bańki, ktoś leży na trawie i czyta książkę, ktoś siedzi i pije kawe, albo ktoś idzie ciemnym korytarzem klasztoru. jedynie ludzie się zmieniają i można robić takie zdjęcia w formie dokumentacji ale nie wiem, mnie to nie satysfakcjonuje. jedynie zdjęcia jakie potrzebuję to takie "na pamiątkę" ale głównie chodzi o pamiątkę osób i sytuacji, które nic z tego ą ę fotograficznego artyzmu nie mają. w sumie to nawet są zdjęcia "na fejsa" bo tylko tam jest dla nich miejsce ale nie przeszkadza mi to zbytnio.
poza brakiem zainteresowania fotografią to był też inny slot pod względem znajomych. zauważyłam, że ci mi najbliżsi mają krótko mówiąc wyjebane. chodzi o to że bywały lata w których jechałam tam z 10 osobową ekipą a teraz pojechałam sama. oczywiście nie sama bo czekało tam na mnie wiele osób ale jednak było inaczej. w sumie dobrze było pochodzić sobie czasem samemu i zastanowić się co mnie tam właściwie jeszcze trzyma. ale uprzedzam - nie odnalazłam boga


nawet nie chciałam pisać nic o slocie ale samo wyszło. jestem przywiązana do tego miejsca z zupełnie niewiadomych mi powodów i nie czuję, żeby to się miało zmienićtak dawno nic tu nie pisałam, że sprawa zakończenia pierwszego etapu studiów wydaje się przedawniona. teraz bardziej aktualne jest pytanie "co dalej". okaże się w przyszłym tygodniu. niech trzyma kciuki ten kto może, bo jak mi się nie uda, to czeka mnie bardzo smutny rok. już i tak swoją dawkę nieszczęścia otrzymałam bo przegapiłam termin rekrutacji na jedną część kierunków, więc mam nadzieję, że nic gorszego mi się już nie przytrafi.
myślę o założeniu nowego bloga. ace von caroline się chyba przestarzała

2 komentarze:

  1. Dla mnie ten blog jest wyjątkowy

    Zawsze czekam na twój post , nawet mogłabym czekać miesiąc albo 100 lat !

    OdpowiedzUsuń