niedziela, 1 kwietnia 2012

if someone asks, this is where I'll be

Nastąpił u mnie, w końcu, po tyylu latach przesyt internetowy. Wątpię w sens każdego profilka który sobie przez te lata załozyłam. Mże to tylko dzisiejsza faza, może jutro wymyślę coś innego, ale na razie wiem, że jakoś nie mam ochoty. 'Fejm na fejsie' też już mnie trochę żenuje więc jeśli jest tu ktoś to jest moim " "fanem" " to przepraszam, chyba niedługo z tym skończę. Czas zabrać się za internetowe porządki. Ktoś kto mnie wygoogluje pomyśli że moja osobowość została rozszczepiona na drobne kawałeczki. Na moją obronę mam tylko tyle, że bardzo wcześnie zaczęłam, bo mój profil na deviantarcie ma już prawie 6 lat.

Piszę to tu żeby mieć świadków, a jeśli będę hipokrytką to zwróćcie mi uwagę.

Aha i nie mam zamiaru więcej prosić znajomych żeby robili mi sweet focie outfitów.
Może sama sobie coś strzelę w domowym zaciszu jak mnie najdzie ochota ale zaznaczam, że nie jest to blog "SZAFIARSKI". To pisząc, nie zdziwię się jeśli zniknie mi 90% czytelników. Ale jest dobrze! Idzie wiosna, mam trochę kataru ale skończyłam kliszę, jutro kupię następną i się kręci

Puentą niech będzie ten martwy ptaszek7 komentarzy:

 1. Ile ja razy chciałam usuwać konta na portalach na których jestem zarejestrowana. Po góra dwóch dniach mi przechodziło, chociaż coraz mniej widzę w tym wszystkim sens. Ale blog to inna sprawa.

  OdpowiedzUsuń
 2. och, mi to za niektóre konta które sobie pozakładałam to jest aż wstyd !
  + i tak większość czytelników jest tu chyba dla Twoich magicznych zdjęć a nie outfitów..
  :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dziękuje że tak mowisz :) niestety sporą część komentarzy dostaje z cyklu 'poobserwujemy sie?' więc wiesz, wolę zaznaczyc ze to nie o to tu chodzi :P

   Usuń
 3. Mnie by było njabardziej smutno jakbyś zniknęła mi z tego bloga. NAwet nie wiesz jak ja Twoich zdjęć wypatruję:)

  OdpowiedzUsuń
 4. czekam czekam na nowe zdjęcia! uwielbiam Twoje klimaty i w ogóle. aj tam, każdy ma jakieś dziwne konta, o których wolałby zapomnieć! :D i ja tu jestem dla zdjęć, nie outfitów (chociaż nie powiem, stylówę masz świetną :*)

  OdpowiedzUsuń